Copa America 2016: Spēles Urugvaja - Venecuēla Apskats

10. jūnijā Filadelfijā Kvartetā C notika grupas posma otrās kārtas spēle. Skatītāji bija liecinieki Urugvajas un Venecuēlas izlašu spēlei.

Copa America 2016: spēles Urugvaja - Venecuēla apskats

Urugvajiešiem, kurus pamatoti uzskata par vienu no 2016. gada Amerikas čempionāta favorītiem, C kvartetā bija nesaprotama pirmā spēle. Pēc zaudējuma Meksikas valstsvienībai Urugvaja apšaubīja izeju no grupas uz izslēgšanas spēļu posmu. Tam bija nepieciešama divkārtējo pasaules čempionu uzvara otrās kārtas mačā.

Mačs Urugvaja - Venecuēla sākās ar nelielu favorītu pārsvaru, taču pie Venecuēlas vārtiem nebija acīmredzamu vārtu gūšanas situāciju. Mēs varam izcelt tikai Edinsona Kavani iespēju 15. minūtē. PSG uzbrucējam bija iespēja izšaut pa vārtiem no soda laukuma centra, taču viņš palaida garām bumbu. Pirmajā puslaikā urugvajiešu uzbrukumiem pietrūka. Neskatoties uz bumbas piederību, Selestes izlase priekšējā līnijā izskatījās ļoti haotiska.

Venecuēlas izlase piedāvāja Urugvajas pretuzbrukumus, un 36. minūtē viņi pat izvirzījās vadībā mačā. Zālamans Rondons izcēlās. Bijušais Sanktpēterburgas "Zenit" spēlētājs pabeidza bumbu Urugvajas tīklā pēc tam, kad vārtsargs Muslers no četrdesmit metru sitiena gandrīz sita lādiņu aiz ausīm. Fernando pārvietoja bumbu uz pārliktni, taču, pabeidzis bumbu, viņš neko nevarēja palīdzēt savai komandai. Venecuēla izvirzījās vadībā 1: 0.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka Urugvajas izlase. 54. minūtē Suani uzbrucējam bija iespēja izlīdzināt rezultātu. Pēc stūra ielikšanas uzbrucējam bija iespēja no vārtsarga stūra stūra sita vārtus, taču sitiens krita virs izlīdzinājuma.

Venecuēlas izlase visu otro puslaiku spēlēja pretuzbrukumos, no kuriem daži guva vārtus. 68. minūtē Peneranda izgāja viens pret vienu ar Muslera. Urugvajas vārtsargs atstāja savu komandu spēlē, atspoguļojot uzbrucēja streiku.

Pārtraukuma laikā Edinsons Kavani palaida garām divas satriecošas izlīdzināšanas iespējas. Vispirms uzbrucējs bez pretestības sita gar vārtu stūri no soda laukuma laukuma, un pēc tam no tuvas distances viņš nespēja iedurt bumbu vārtos.

Pēdējā apstāšanās minūtē urugvajiešu Muslera vārtsargs devās pretinieku soda laukumā pēc stūra. Publika neredzēja Celeste spēlētāju uzsvērto sitienu, un venecuēlieši aizbēga uz tukšiem vārtiem, taču pēc sitiena bumba vairs nekad netika vārtos.

Mača finālsvilpē tika fiksēta Venecuēlas valstsvienības uzvara ar rezultātu 1: 0. Šis rezultāts uzvarētājus atveda uz izslēgšanas spēļu posmu, un Urugvajas komanda zaudēja visas iespējas turpināt cīņu par prestižo trofeju.