Pārskats Par Spēli Olympiacos - Krasnodara 21.08.2019

FC Krasnodar pārstāv Krieviju Čempionu līgā 2019. gadā. Un nākamais kluba konkurents bija Grieķijas Olympiacos. Pirmā cīņa notika Grieķijā. Par visiem spēles notikumiem varat izlasīt šajā apskatā.

Pārskats par spēli Olympiacos - Krasnodara 21.08.2019

Pagājušajā sezonā FC Krasnodar no tāda paša nosaukuma pilsētas Krievijas futbola čempionātā ieņēma trešo vietu un saņēma tiesības pārstāvēt Krieviju Čempionu līgā. Pirmais Krievijas kluba sāncensis bija portugāļu "Porto". Uzvarot kopumā, Krasnodara devās tālāk. Nākamais komandas konkurents bija Grieķijas Olympiacos. Krasnodaras līdzjutēji cerēja uz divu apļu mača pozitīvu iznākumu. Uzvaras gadījumā Krievijas klubs iekļuva Čempionu līgas grupu turnīrā.

Naktī uz trešdienu Grieķija aizvadīja pirmo no divām paredzētajām spēlēm pret "Olympiacos". Krasnodara laukumā devās ar šādu sastāvu - Safonovs, Ramiress, Fjolusons, Spaičs, Petrovs, Namli, Kabella, De Vilhena, Vandersons, Kambolovs, Bergs.

Kopš pirmajām minūtēm spēle nenāca par labu Krievijas klubam. Krasnodaras spēlētāji daudz kļūdījās piespēlēs un reti pietuvojās pretinieku vārtiem. "Olympiacos" rīkojās pārliecinošāk un bieži sita Matveju Safonovu pa vārtiem. Vārtsargs ir noķēris vai trāpījis daudz bumbu. Bet 30. minūtē Grieķijas kluba uzbrucējam Guerrero izdevās izcils sitiens vārtu stūrī un rezultāts kļuva 1: 0 laukuma saimnieku labā. Līdzīgi šos mirkļus Krasnodarā Remijs Kabella tika ievainots, un bija piespiedu nomaiņa. Tā vietā laukumā devās Kristofers Olsons.

Turklāt Olympiacos varēja gūt vārtus jau pirmajā puslaikā. Bet dažās epizodēs Krasnodarai vienkārši paveicās. Uzbrukumā krievu klubs pirmajā puslaikā neatcerējās ne ar ko ievērības cienīgu. Bija tikai bīstams Vandersona trieciens.

Otrajā puslaikā Krasnodara kļuva labāka uzbrukumā. Bet komanda bija ļoti nogurusi un aizsardzībā darbojās ne tik savākti. Pat maiņas nespēja mainīt neveiksmīgās cīņas gaitu. Bet Olympiacos spēlēja nomaiņu pilnībā. Uzbrūkošais futbolists Rangelovičs ienāca laukumā un pēc dažām minūtēm sakrāja divus vārtus uzreiz. Vispirms viņš palielināja Olympiacos pārsvaru līdz diviem vārtiem 78 minūtēs, un pēc tam 85 minūtēs viņš panāca visu. Galīgo punktu mačā ielika pussargs Podenss, kurš 89. minūtē guva ceturtos vārtus pret Safonovu.

Tādējādi tikšanās beidzās ar Krasnodaras sagrāvi ar rezultātu 4: 0. Atbildes spēle notiks nedēļu vēlāk Krasnodarā, taču pēc pirmā mača gaidīt brīnumu no Krievijas komandas ir diezgan grūti. "Olympiacos" spēlēja daudz labāk un bija pelnījis uzvaru. Krasnodaras futbolisti nebija gatavi izšķirošajām Čempionu līgas spēlēm. Viņiem nav pietiekamas pieredzes šādās sanāksmēs. Sakāves gadījumā kopvērtējumā Krasnodara dosies uz Eiropas līgas grupu turnīru.