2014. Gada FIFA Pasaules Kauss: Kā Tika Spēlēta Spēle Itālija - Urugvaja

24. jūnijā Brazīlijas pilsētā Natālā norisinājās vissvarīgākā spēle D grupā. Itālija un Urugvaja izlases cīnījās par iekļūšanu izslēgšanas spēļu posmā. Itāļi bija apmierināti ar neizšķirtu, savukārt dienvidamerikāņiem bija nepieciešama tikai uzvara.

2014. gada FIFA pasaules kauss: kā tika spēlēta spēle Itālija - Urugvaja

Varbūt spēle Itālija - Urugvaja izraisīs skandālu pasaules čempionātā, kas veltīts tiesāšanai. Līdzjutēji neredzēja spilgti dzirkstošo futbolu. Spēle bija ļoti spraiga un neparedzama. Komandas līderi neuzrādīja savas labākās īpašības, bet tikšanās galvenais varonis bija cilvēks, kuram nav nekā kopīga ne ar Itāliju, ne ar Urugvaju. Galvenais tiesnesis no Meksikas Rodrigess Marko mača 59. minūtē teica savu svarīgo vārdu, kļūstot par spēles galveno varoni …

Pirmā puslaika sākums aizritēja ar Eiropas komandas pārsvaru. Itāļi vairāk kontrolēja bumbu, centās apdraudēt pretinieku vārtus ar eņģēm paredzētām piespēlēm soda laukumā. Tomēr bīstamu momentu nebija. Balotelli parādīja drausmīgu spēli - vienīgais, ko melnais uzbrucējs varēja izdarīt laukumā, bija iegūt dzelteno kartīti. Puslaika otrajā pusē piebilda urugvajieši, tomēr arī viņi nespēja izveidot super vārtu momentu. No pirmā puslaika var atcerēties tikai vienu urugvajiešu bīstamo uzbrukumu, kura laikā itāļu vārtsargs divas reizes ienāca spēlē, savukārt itāļi atceras tikai Pirlo izpildīto brīvsitienu.

Tikšanās otrā puse sākās ar līdzvērtīgu spēli, un tad notika mača galvenais notikums, kas faktiski ietekmēja tikšanās iznākumu. Galvenais tiesnesis Rodrigess Marko 59. minūtē izceļas ar ļoti pretrunīgi vērtēto sarkano kartīti Klaudio Marčisio. Par šo epizodi būs vairāk jautājumu. Daudziem cilvēkiem radās iespaids, ka tiesnesis vienkārši sajauca kārtis.

Pēc tam urugvajieši, kuriem bija skaitliskais pārsvars, sāka uzbrukt ar lieliem spēkiem. Viņi spieda uz itāļu vārtiem, bet pēdējie izturēja. Jāatzīst, ka pie Itālijas izlases vārtiem bija tikai viens bīstams moments. Urugvajas spēlētājs bīstami šāva uz Eiropas komandas vārtiem no soda laukuma laukuma, taču netrāpīja mērķī.

79. minūtē sapulces galvenais tiesnesis atkal atklāti spēlēja Urugvajas labā. Luiss Suaress itāļu soda laukumā kož uz Celīni pleca, taču tiesnesis neuzrādīja nevienu karti. Neatkarīgi no nacionālajām vēlmēm jebkura persona, kas saprot futbolu, zina - tā ir tīra sarkanā kartīte. Tiesnesis atkal kļūdījās par labu Urugvajai.

Tikai dažas minūtes pēc stūra Djego Godins ar galvu gūst vārtus, iespējams, ka tas ir viņa dzīves galvenais mērķis. Urugvaja iznāk priekšā sanāksmes 81. minūtē, un visa futbola Itālija sērās.

Pēc vārtu gūšanas itāļi mēģināja uzbrukt mazākā apjomā, taču viņi neko nespēja. Ar 1: 0 uzvar Urugvajā un tiek no D grupas otrās vietas izslēgšanas spēlēs. Itāļi ir arī Spānijas, Anglijas un vairāku citu komandu komanda, kas pamet čempionātu.