MFM-2015 Hokejs: Kā Tika Spēlēta Čehijas - Krievijas Spēle

Jaunā 2015. gada Maskavas laika pirmajās stundās Kanādas pilsētā Toronto Krievijas hokeja izlase aizvadīja pasaules jaunatnes čempionāta noslēdzošo grupu turnīra spēli. Krievu sāncenši bija Čehijas izlases hokejisti.

MFM-2015 hokejs: kā tika spēlēta Čehijas - Krievijas spēle

Krievijas jaunatnes hokeja valstsvienībai no otrās vietas B grupā līdz MFM-2015 izslēgšanas spēlēm krieviem bija jāuzvar Čehijas valstsvienība. Tomēr mačs krieviem bija tālu no labākā ceļa.

Pirmo bīstamo uzbrukumu veica Bragina palātas, taču Krievijas hokejistiem neizdevās realizēt izeju divi pret vienu. Čehijas jaunie hokejisti pēc tikšanās atklāšanas minūtēm pieraduši pie vietas, kas atspoguļojās galīgajā statistikā par metieniem pa mērķi. Čehi krievus iemeta 4 reizes (12 metieni pret 3). Pirmā perioda loģiskais rezultāts bija Patrika Zdragla ripa 12. minūtē. Tikšanās pirmais segments noslēdzās ar minimālu Čehijas izlases pārsvaru.

Otrajā periodā Krievijas izlase centās aktīvāk rīkoties pie pretinieku vārtiem, taču mūsu komandas uzbrukuma spēlē nekas pozitīvs netika novērots. Problēmas bija arī krievu aizsardzībā, kas noveda pie otrās ielaistās ripas. Pāvels Zaha 25. minūtē palielināja čehu pārsvaru. Pēc tam krieviem izdevās iegūt tiesības uz soda metienu. Bet Ivans Barbaševs neizmantoja situāciju. Tiesa, krievu uzbrucējam otrajā periodā tomēr izdevās lauzt rezultātu. 36. minūtē Baraševs vienus vārtus atguva. Vārti tika gūti, kad mūsu komanda spēlēja vairākumu. Otrais periods noslēdzās ar minimālu čehu pārsvaru 2: 1.

Pēdējā dvadtsatiminutke krieviem neizdevās atgūt rezultāta starpību, gluži pretēji, pēdējā periodā Krievijas komanda vēl divas reizes palaida garām. Patriks Zdragals 43. minūtē palielināja Čehijas izlases pārsvaru. Krievi mača pēdējos vārtus tikšanās pēdējā minūtē ielaida tukšos vārtos. Vārtus pret Čehijas valstsvienību guva Ondžejs Kashe. Mača galarezultāts ir 4: 1 Čehijas jauniešu izlases labā.

Krievijas izlases sakāve no Čehijas izlases ļāva krieviem B grupā ieņemt tikai trešo vietu. Tagad ASV izlases jaunie hokejisti ceturtdaļfināla posmā kļūs par Braginas palātu sāncenšiem.