Eiropas Līga 2015. – 2016. Gads: Spēles Fenerbahce - Lokomotiv Apskats

UEFA Eiropas līgas 1/16 spēles sākās 16. februārī. Krievijas futbola faniem īpašu interesi izraisīja pirmā izslēgšanas spēļu konfrontācija. Galvaspilsētas “Lokomotiv” devās uz Stambulu, lai stātos pretī “Fenerbahce”.

Eiropas līgas 2015. – 2016. Gads: spēles Fenerbahce - Lokomotiv apskats

Pretēji dažu futbola ekspertu cerībām Fenerbahce un Lokomotiv spēle sākās mierīgā tempā. Turcijas futbolisti neizdarīja spiedienu visā laukumā, kā tas parasti notiek mājiniekiem. Pirmās piecpadsmit sanāksmes minūtes palika atmiņā tikai ar vienu iespēju gūt vārtus. Uzbrucējs "Fenerbahce" Robins Van Pērsijs ar šarnīra sānu barību nespēja bumbu ielidot vārtos. Pēc tam turki turpināja izmantot sānu barību, no kuriem vienu joprojām vainagoja vārti.

Mača 18. minūtē "Fenerbahce" pussargs Souza atbildēja uz nojumi vārtsarga laukumā. Stambulas kluba spēlētājs ar galvu raidīja bumbu "Loko" vārtos. Guilhermei nebija iespējas atvairīt sitienu, taču "Lokomotiv" vārtsargs pašas serves brīdī nespēlēja pie izejas, kas jau iepriekš noteica rezultāta atvēršanu spēlē.

Pēc vārtu gūšanas spēle nomierinājās. "Lokomotiv" futbolisti nespēja būtiski papildināt uzbrukumu pirms pārtraukuma, kas liecināja par kluba vājo gatavību atsākt sezonu. Turcijas futbolisti arī pie maskaviešu vārtiem neradīja rezultatīvas situācijas, lai gan viņiem bija skaidrs teritoriāls pārsvars.

Otrajā puslaikā Lokomotiv spēlē nebija vērojams kvalitatīvs uzlabojums, un Fenerbahce spēlētāji turpināja uzsvērt pretinieku vārtu apdraudēšanu ar zirgu padevumiem soda laukumā. Teritoriāli Turcijas spēlētāji ir pārspējuši sāncensi. Visās līnijās “Fenerbahce” izskatījās spēcīgāka par krievu spēlētājiem.

Diezgan loģisks otrā puslaika iznākums bija otrie vārti pret Guilhermi, kurus guva tas pats Souza. Pēc eņģes piespēles brazīlietis izdarīja dubultu ar vēl vienu sitienu no vārtsarga robežām. Rezultātu tablo izgaismojās ar vilšanos 2: 0 ne par labu mājiniekiem. Otros vārtus Souza guva 72. minūtē.

Pēc nokavētas bumbas Loko uzbrukumā izskatījās maz un blāvi. Mājinieki varēja gūt vārtus. Īpaši satraucoši tas bija jau kompensētajā laikā. Tomēr viesu labā spēlēja vārtsargs Guilherme un pārliktnis.

Mača galarezultāts 2: 0 “Fenerbahce” labā atspoguļoja mājinieku patieso pārsvaru. Tagad Igora Čerevčenko lādiņiem pēc nedēļas būs atbildes spēle Maskavā.