America's Cup 2016: Argentīnas Un Čīles Spēles Apskats

D kvarteta D grupas turnīra pirmajā kārtā 2016. gada Amerikas kausa izcīņā pulcējās turnīra finālisti. Spēle Argentīna - Čīle, iespējams, bija visvairāk gaidītā čempionāta grupu turnīrā.

Amerikas kauss 2016: Argentīnas - Čīles spēles apskats

Argentīnas izlasi pirms tikšanās sākuma vājināja viņu kapteiņa un līdera Lionela Mesi prombūtne. Arī bāzē neiznāca vēl viena zilā un baltā zvaigzne Serhio Aguero. Tomēr uzbrucēju prombūtne nekļuva par lielu problēmu divkārtējiem pasaules čempionāta triumfiem.

Jau otrajā minūtē pēc sitiena ar galvu Niko Gaitans varēja trāpīt uz čīliešu vārtiem. Klaudio Bravo glāba vārtu stabs. Pēc šīs epizodes vārtu gūšanas iespējas spēlē nebija līdz 30. minūtei, kaut arī komandas centās ātri tikt garām laukuma centram un uzbrukt viens otra vārtiem. Pēc pusstundas Čīles uzbrucējs Aleksis Sančess palaida garām savu vārtu gūšanas iespēju. Viņa metienu no soda laukuma atspoguļoja Serhio Romero. 34. minūtē tas pats Sančess no soda sitiena raidīja bumbu augšējā stūrī, taču argentīniešu vārtsargs atkal tika galā ar sitienu.

Pirmā puslaika beigas palika argentīniešiem, taču rezultāts uz tablo nemainījās - trio Di Maria, Higuain, Gaitan veiktie uzbrukumi bija pārāk haotiski un nepabeigti.

Tikšanās otro pusi čīlieši sāka aktīvi, palīdzot vairākiem bīstamiem setbumbām. Tomēr rezultātu 51. minūtē atklāja Anhels Di Marija. Pēc Čīles pussarga Arangesa kļūdas laukuma centrā Banega pārtvēra bumbu un deva labu piespēli PSG spēlētājam. Di Marija trāpīja tuvajā Bravo vārtu stūrī.

59. minūtē pats Banega dubultoja argentīniešu pārsvaru. Klaudio Bravo atkal netrāpīja sitienā tuvajā stūrī, taču bumbas lidojuma trajektoriju šajā epizodē ietekmēja atsitiens no Mauricio Islas dibenu ērkšķiem.

Lielisks brīdis bija arī Gonsalo Higainam. 67. minūtē Napoli uzbrucējs no tuvas distances nespēja precīzi nosūtīt bumbu tālajā stūrī - vārtsargs palīdzēja.

Čīrieši joprojām varēja spēlēt vienus vārtus pašā apstāšanās laika beigās. Fuenzalida dažas sekundes pirms tikšanās beigām ar galvu raidīja bumbu vārtos.

Mača galarezultāts 2: 1 Argentīnas valstsvienības labā atstāj vēl labākas izredzes uzvarētājiem izvirzīties no pirmās D grupas uz ceturtdaļfināla posmu.