America's Cup 2016: Spēles Kolumbija - Paragvaja Apskats

Kolumbieši ir vieni no 2016. gada Amerikas futbola čempionāta favorītiem. Grupas posma otrajā kārtā A kvartetā šai komandai pretī stājās cita Dienvidamerikas komanda - Paragvaja.

America's Cup 2016: Kolumbijas un Paragvajas spēles apskats

Galvenās ziņas Kolumbijas izlases līdzjutējiem pirms mača bija kapteiņa un komandas līdera Džeimsa Rodrigesa klātbūtne pamatsastāvā. Tieši šis Madrides "Real" spēlētājs ar savu rīcību galu galā ietekmēja rezultātu uz tablo.

Kolumbieši tikšanos sāka aktīvāk. Rezultātā auditorija redzēja agru mērķi. 12. minūtē Džeimss Rodrigess izdarīja stūri no uzbrukuma labā flanga. Milānas uzbrucējs Karloss Baka atbildēja uz pāreju un neatvairāmi sita zem vārtu pārliktņa no vārtsarga laukuma līnijas. Kolumbijas uzbrucējam šī bumba bija pirmā turnīrā.

Mača 30. minūtē kolumbieši pārsvaru dubultoja. Džeimss Rodrigess tagad ir raidījis bumbu Paragvajas izlases vārtos, liekot tīklam plivināties vārtu tālajā stūrī. Kolumbijas izlase pārliecinoši izvirzījās vadībā 2: 0. Pēc tam paragvajieši centās kaut kā uzlabot savu spēli uzbrukumā, taču no tikšanās pirmās puses vārtu gūšanas iespējām var atšķirt tikai Dario Leskāna brīvsitienu. Kolumbiešu vārtsargs Ospina elegantā stilā atspēlēja bumbu pārliktni.

Otrajā puslaikā kolumbiešu vārtsargs vēlreiz parādīja brīnumus, kā glābt savus vārtus. Ospina izdarīja vienu no šī brīža skaistākajiem čempionāta atvairījumiem. 62. minūtē Paulo Da Silva pēc stūra sitiena raidīja bumbu augšējā stūrī, taču vārtsargam, izstiepjoties līdz pilnam augumam, izdevās iegūt čaulu.

Paragvajieši neatstāja laukumu bez vārtu guvuma. 71. minūtē Viktors Ajala ar gudru tālmetienu raidīja bumbu Kolumbijas vārtu deviņniekā. Šie vārti joprojām ir īsts turnīra izcēlums.

Vairāk komandu mačā nespēja sevi atšķirt, lai gan Edvinam Kardonai (Kolumbija) bija izcils brīdis gūt vārtus - Paragvaju glāba stabs.

Galīgā Kolumbijas uzvara 2: 1 ļauj šai komandai pēc diviem mačiem gūt sešus punktus un pārliecinoši izvirzīties A grupas vadībā. Paragvajaņiem pēc divām tikšanās reizēm ir tikai viens punkts.