America's Cup 2016: Argentīnas - Panama Spēles Apskats

D kvarteta D grupas kārtas pirmās kārtas mačā Argentīnas izlase ne bez grūtībām sagrāva čīliešus. Otra zilā un baltā konkurente turnīrā bija mazāk ambiciozā komanda - Panamas komanda.

America's Cup 2016: Argentīnas un Panama spēles apskats

Argentīnas valstsvienība tiek uzskatīta par jubilejas Amerikas kausa izcīņas futbolā galveno favorītu. Šajā ziņā spēlei ar Panamas valstsvienību argentīniešiem nevajadzēja būt ļoti smagai. Laukumā nebija sensācijas. Argentīnas valstsvienībai bija kopīgs pārsvars un izcīnīta liela un pārliecināta uzvara.

Argentīniešu sākumsastāvā atkal nebija kapteiņa. Lionels Mesi pēc savainojuma vēl nav gatavs spēlēt valstsvienībā. Bet arī bez Mesi argentīnieši guva priekšlaicīgus vārtus. 7. minūtē Anhels Di Marija no soda sitiena labi karājās vārtsarga laukuma laukumā, kur Nikolass Otamendi ar galvu raidīja bumbu tīklā. Argentīna izvirzījās vadībā ar 1: 0.

55 tūkstoši skatītāju ilgāk par stundu gaidīja argentīniešu otros vārtus, lai gan pat pirmajā puslaikā Gonsalo Higains varēja palielināt favorītu pārsvaru. 61. minūtē notika ilgi gaidītā Lionela Mesi iekļūšana laukumā, un septiņas minūtes vēlāk argentīniešu kapteinis guva savus pirmos vārtus turnīrā ar precīzu sitienu ārpus soda laukuma.

Lionels vārtus guva vēl divas reizes. Vispirms 78. minūtē argentīniešu uzbrukumu līderis no soda sitiena trāpīja labāko deviņniekā un pēc tam trīs minūtes pirms sanāksmes beigām guva "hat trick".

Galarezultātu uz tablo uzstādīja cits Argentīnas izlases zvaigžņu uzbrucējs Serhio Aguero. Uzbrucējs 90. minūtē pēc Markosa Rojo atlaides raidīja bumbu vārtos ar galvu.

Mača galarezultāts 5: 0 Argentīnas izlases labā uzvarētājiem garantēja iekļūšanu izslēgšanas spēļu posmā. Pēc diviem mačiem turnīrā argentīniešiem ir divas uzvaras. Panamai atlikuši tikai trīs punkti.