America's Cup 2016: Spēles Meksika - Jamaika Apskats

Meksikas valstsvienība Kvarteta C grupas kārtas pirmās kārtas mačā izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār urugvajiešiem. Otrie meksikāņu sāncenši turnīrā bija futbolisti no Jamaikas.

America's Cup 2016: spēles Meksika - Jamaika apskats

Pirms tikšanās sākuma Meksikas izlase tika pelnīti uzskatīta par konfrontācijas ar Jamaikas izlasi favorīti. Tomēr komandai, kuru daudzi pazīst ar grupas Chaif dziesmu, bija pirmā iespēja gūt vārtus. Kleitons Donaldsons 7. minūtē no izdevīgas pozīcijas sita ļoti tuvu meksikāņu vārtu stūrim. Pēc neveiksmīgā momenta realizācijas Jamaikas spēlētāji palaida garām savus vārtus. Pēc Jēzus Manuela Koronas iesniegšanas galvu iesita vācu “Bayer” un Meksikas izlases uzbrucējs Čičarito. 17. minūtē tablo izgaismoja skaitļus 1: 0 Meksikas valstsvienības labā.

Pirmā puslaika otrajā pusē Jamaika varēja izlīdzināt rezultātu. Pirmkārt, Garets Makklīrs 37. minūtē no vārtsarga laukuma nespēja pārspēt vārtsargu Ochoa, un pēc tam Maikls Hektors piecas minūtes pirms puslaika beigām no skatu punkta metās tieši Meksikas vārtu centrā - vārtsargs atkal bloķēja lādiņa ceļu aiz līnijas.

Otrā puslaika sākumā meksikāņi gandrīz palielināja savu pārsvaru. Čičarito no soda laukuma nespēja nokļūt stūrī.

Meksikāņi joprojām spēja dubultot savu pārsvaru. Dažas minūtes pēc ieiešanas laukumā Oribe Penalta, aizstājot Čičarito, panāca 2-0 Meksikas labā. Līdz sanāksmes beigām skaitļi uz tablo nemainījās, lai gan Jamaikas spēlētājiem bija iespējas iespiest Guilherme Ochoa vārtus.

Uzvara mačā ļāva meksikāņiem kvalificēties “Copa America” izslēgšanas spēlēm 2016. gadā. Galīgā vieta grupā tiks noteikta konfrontācijā ar Venecuēlas valstsvienību. Jamaikas futbolisti turnīra sākumā zaudēja abus mačus un zaudēja izredzes turpināt cīņu izslēgšanas spēlēs.