Copa America 2016: Jamaikas Un Venecuēlas Spēles Apskats

Vējainā Čikāgas pilsēta aizvadīja pirmo maču 2016. gada Amerikas kausa izcīņas posmā C grupā. Pretī stājās Jamaikas izlases un Dienvidamerikas futbola pārstāve Venecuēlas komanda.

Copa America 2016: Jamaikas un Venecuēlas spēles apskats

Spēle sākās aktīvā tempā. Abas komandas centās apdraudēt pretinieku vārtus ar ātriem uzbrukumiem. Jau pirmajās desmit sanāksmes minūtēs spēlētājus iezīmēja asi uzbrukumi pie priekšējiem vārtiem, kuros veiksmīgāki bija Jamaikas spēlētāji. Vispirms 10. minūtē Kleitons Donaldsons bīstami nošāva no soda laukuma stūra, bet Dienvidamerikas vārtsargs atvairīja sitienu. Pēc tam venecuēliešus pēc stūra sitiena izglāba vārtu pārliktnis. Dži-Vojins Vatsons iesita ar galvu, bet pakratīja pārliktni.

Tad nostrādāja nemainīgais futbola noteikums. Jamaikas futbolisti, kuriem neizdevās realizēt savas iespējas, piekāpās. 15. minūtē Džozefs Martiness veica precīzu metienu no soda laukuma laukuma. Venecuēla izvirzījās vadībā ar 1-0.

23. minūtē Jamaikas izlase cieta personāla zaudējumus. Rodolphe Austin tika noraidīts par rupju pārkāpumu. Venecuēlieši nespēja realizēt savu skaitlisko pārsvaru. Tikšanās pirmā puse noslēdzās ar minimālu dienvidamerikāņu pārsvaru.

Tikšanās otrās puses 49. minūtē Jamaikas futbolisti atkal palaida garām lielisku iespēju gūt vārtus. Maikls Hektors meta pa vārtiem, taču šoreiz venecuēliešus glāba stabs.

Dienvidamerikas futbolisti atbildēt spēja tikai 71. minūtē, kad pēc stūra sitiena Angels Vilkers ieraidīja bumbu vārtu stūrī. Jamaikiešu vārtsargs Bleiks spēlēja rezultatīvi un rezultatīvi - pēc viņa lēciena stūrī bumba tika novirzīta.

Līdz mača beigām rezultāts uz tablo nemainījās. Venecuēlas izlase spēles laikā vairāk kontrolēja bumbu, taču pretinieki atbildēja ar asiem pretuzbrukumiem. Komandas izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtu mērķiem, kopējo metienu skaits pa vārtiem bija 14 pret 10 Venecuēlas valstsvienības labā. Tādējādi mača nominālie viesi turnīrā guva pirmos trīs punktus.